Оприлюднено одинадцятий випуск інформаційного альманаху управління ДПтС України у Дніпропетровській області «Формула тюрми»

2 грудня побачив світ одинадцятий випуск інформаційного альманаху управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області «Формула тюрми».  Цього разу читачі отримали можливість познайомитись з аналізом основних показників діяльності кримінально-виконавчої інспекції, котра 21 листопада відзначила 14 річницю свого утворення, інформацією про проведення духовно-просвітницької роботи із засудженими та події, які відбулись в пенітенціарних установах Дніпропетровщини протягом листопада.

Окрема увага у випуску була приділена розповіді про освячення каплиці у Орджонікідзевському виправному центрі (№79), яке відбулось 20 листопада за участі Митрополита Криворізького та Нікопольського Єфрема, та проведення виїзного засідання Міжконфессійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі», яке пройшло 24 листопада на базі Криворізької виправної колонії (№80) та Криворізької установи виконання покарань (№3).

Тридцять сьомий випуск телевізійного проекту Управління «Територія каяття», котрий вийшов в ефір ТРК «Приват ТБ Дніпро» 24 листопада, на відміну від попередніх випусків, що були присвячені розповіді про тих, хто перебуваючи в місцях позбавлення волі вирішив  переформатувати своє життя в площину законослухняної поведінки, був присвячений особам, що свідомо опираються виправному впливу. Про протидію пенітенціарного персоналу спробам дезорганізувати дію виправних установ йдеться й на сторінках альманаху.

Розділ «Сторонній погляд» альманаху давно став звичним. На відміну від попередніх випусків, де в цьому розділі містився погляд регіональних засобів масової інформації на той чи інший напрям оперативно-службової чи виробничо-господарської діяльності пенітенціарних установ області, у одинадцятому випуску продемонстровано погляд ЗМІ на події, які не знайшли відображення у офіційних хроніках.

 

http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/dnp/uk/publish/article/119436

 

Довідка: Інформаційний альманах «Формула тюрми» виходить раз на місяць та розсилається електронною поштою пенітенціарним установам області, територіальним управлінням органів державної влади, регіональним засобам масової інформації та всім, хто висловить бажання його отримувати.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий