Всесвітній день боротьби із СНІДом відзначено в установах виконання покарань Дніпропетровщини

1 грудня в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області пройшли заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби із СНІДом. Цей день перше відзначався у 1988 році з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Цього дня в установах виконання покарань відбулись тематичні лекції, зустрічі засуджених з медичними працівниками та представниками громадських та релігійних організацій. Під час заходів обговорювались питання профілактики хвороби та ставлення до ВІЛ-інфікованих осіб. В бібліотеках установ області відбулись виставки літератури, присвяченої проблемам чуми ХХ століття, та виставки плакатів під загальною назвою «Я обираю життя».

Всесвітній день боротьби із СНІДом – один з тих днів, які не залишають байдужим жодного з перебуваючих в місцях позбавлення волі. І хоч більшість засуджених намагаються приховати за вдаваною бравадою своє ставлення до почутого цього дня, в їх очах можливо побачити розуміння незахищеності перед одним із найстрашніших захворювань людства та непереборне бажання будь за що уникнути його. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий