Неповнолітні, що перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції, відвідали Дніпропетровський слідчий ізолятор

27 листопада у Дніпропетровському слідчому ізоляторі  управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулась екскурсія неповнолітніх, які перебувають на обліку у Дніпропетровських міських підрозділах кримінально-виконавчої інспекції.

Під час екскурсії територією установи підлітки, які перебувають на обліку, отримали можливість ознайомитись з умовами проживання, навчання та відпочинку неповнолітніх злочинців. Вони з цікавістю розглядали камери, торкались грат і з жалем дивились на тих, хто ще вчора, можливо, сидів з ними за однією партою. Підлітки мали можливість не лише ознайомитись з умовами тримання  підслідних однолітків, а й поспілкуватися з ними.

«Сьогоднішня екскурсія, сподіваюсь,  не є бажаною для більшості з вас, - сказав присутній на заході заступник начальника Управління полковник внутрішньої служби Олександр Ведмідський, звертаючись до дітей, - але краще один раз побачити, ніж сто раз почути, тим більше, що правди про місця позбавлення волі від дорослих, які спокушають вас на скоєння злочинів, посилаючись на ваше малолітство та нібито непідсудність, ви все рівно не почуєте. Бажаю вам добре запам’ятати побачене, засвоїти сьогоднішній урок і стати на шлях виправлення, адже новий злочин для вас означатиме реальний строк в місцях позбавлення волі», - зазначив він.