Лікарі Всеукраїнської Мережі людей, що живуть з ВІЛ, зустрілись із засудженими Орджонікідзевського виправного центру (№79)

27 листопада представники Всеукраїнської Мережі людей, що живуть з ВІЛ, відвідали Орджонікідзевський виправний центр управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області.

         Лікарі цієї організації щомісяця відвідують установу, контролюють засуджених жінок, котрі перебувають на обліку, проводять консультації та профілактичну роботу з метою недопущення зараження на ВІЛ, надають можливість всім бажаючим здати експрес-тести. Жінки із довірою ставляться до представників Мережі, дослухаються до їх порад.

 

         Довідка: Всеукраїнська Благодійна організація «Всеукраїнська Мережа людей, що живуть з ВІЛ, існує з 2001 року і на сьогодні є найбільшою і найпотужнішою організацією, що представляє інтереси ВІЛ-позитивних українців. Мережа має 40 представництв у різних регіонах України, нараховує близько 500 членів та понад 400 співробітників, надає послуги більш, ніж 40000 клієнтам, в тому числі і тим, що відбувають покарання в пенітенціарних установах Дніпропетровщини.