За звання «Кращого кухаря» змагались засуджені Широківського виправного центру (№75)

23 листопада у Широківському виправному центрі управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№75) з метою підвищення рівня фахової підготовки кухарського складу їдальні та для покращення харчування засуджених було проведено конкурс «Кращий кухар».

Організатори і учасники з усією відповідальністю підійшли до проведення конкурсу, адже якісне харчування засуджених є однією з необхідних умов забезпечення належної оперативної обстановки у пенітенціарному закладі, навіть якщо це виправна установа відкритого типу.  Саме тому компетентним журі оцінювались не лише вигляд та якість приготування конкурсних робіт, але й зовнішній вигляд конкурсантів, їх вміння організувати робоче місце, знання техніки безпеки, дотримання санітарних правил, технологічного процесу приготування блюд і, звичайно ж,  оригінальності їх оформлення.

З урахуванням викладеного на розсуд журі були представлені суп з фрикадельками та козацький куліш з грибами, галушки полтавські та узбекський плов з куркою, фруктовий компот та мелісово-м’ятний напій. Після недовгого обговорення перемога була віддана Анатолію Д., майстерність якого була відзначена цінним подарунком та грамотою начальника установи.