Неповнолітні ув’язнені Дніпропетровського слідчого ізолятора зустрілись з учасниками антитерористичної операції на Сході України

21 листопада у Дніпропетровському слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулась зустріч неповнолітніх ув’язнених з учасниками антитерористичної операції на Сході України. Захід відбувся за сприяння Дніпропетровської міської спостережної комісії і був приурочений відзначенню Дня Гідності і Свободи.

         Бійці Двадцятого окремого мотопіхотного батальйону Ігор Вольович на позивний «Воля» та Микола Мартиненко на позивний «Кремінь» розповіли підліткам про події, учасниками яких їм довелося бути. Вони повідали про бойове протистояння біля населених пунктів Мар’янка, Авдєєвка, Піски, поділилися спогадами про побратимів, які залишились на передовій, які вже повернулися до своїх домівок і які загинули, відстоюючи суверенітет та територіальну цілісність України.

         Хлопчаки затамувавши подих слухали тих, хто не жаліючи власного життя захищав мир в Україні: звичайну для них вдавану байдужість до всього, що відбувається навколо, наче рукою зняло.  Неповнолітні зрозуміли, що вишите на шевроні гасло «За рідну Україну» є не просто військовим дивізом, а є життєвим принципом сьогоднішніх гостей та багатьох інших людей, які відстоюють свободу нашої Батьківщини. Керівництво слідчого ізолятору сподівається, що підлітки усвідомили, як мінімум, недоречність своєї антисуспільної поведінки в нелегкі для Держави часи та необхідність повернення до соціально правомірного життя.