День дисципліни відбувся у Дніпродзержинській виправній колонії (№34)

20 листопада у Дніпродзержинській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№34) з метою покращення ефективності контролю за станом організації індивідуально-виховної роботи з персоналом Управління відбувся День дисципліни.

Розпочався захід з проведення стройового огляду співробітників виправного закладу, під час якого були перевірені відповідність наявної форми одягу встановленому нормативними документами Служби зразку, наявність службових посвідчень та жетонів. Начальник установи полковник внутрішньої служби Ірина Боброва вручила погони співробітникам, які отримали чергові спеціальні звання. Після чого до відома присутніх доведено інформацію про надзвичайних події та правопорушень за участю персоналу ДКВС України, які стались протягом 2015 року.

На завершення заходу перед пенітенціаріями виступив клірик Свято-Покровського жіночого монастиря ієрей Олександр Гаркуша, який розповів  про 7 церковних таїнств. Про значення Хрещення та Миропомазання, Причастя та Покаяння, Священство, Шлюб та Соборування дізналися цього дня співробітники виправного закладу. «Святі Таїнства є одним з основних засобів нашого спасіння, - сказав отець Олександр. - Вони встановлені Самим Господом і подаються Церквою для того, щоб людина мала можливість увійти в тісне внутрішнє єднання з Богом, сприйняти Його благодатні дії. У таїнствах благодать Бога сходить на людину й освячує все її єство – і душу, і тіло – приєднуючи його до Божественого єства, життєтворячи, обожнюючи і відновлюючи для життя вічного.