Православну каплицю освячено у Орджонікідзевському виправному центрі (№79)

20 листопада у Орджонікідзевському виправному центрі управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№79) Митрополитом Криворізьким і Нікопольським Єфремом освячено каплицю на честь Ікони Божої Матері «Призри на смирення».

Його Високопреосвященству співслужили благочинний м. Нікополя протоієрей Анатолій Марущак, благочинний Нікопольського району та м. Орджонікідзе протоієрей Володимир Качан, настоятель каплиці протоієрей Анастасій Галичян, голова єпархіального відділу з питань пастирської опіки пенітенціарної системи протоієрей Олександр Бабуркін. Під час знаменної для установи події молилися народний депутат України Андрій Шипко, Орджонікідзевський міський голова Олександр Шаповал О.М., депутат Дніпропетровської обласної ради Микола Петросян, заступник начальника територіального управління ДПтС України Олександр Ведмідський, керівництво, персонал та засуджені установи.

Після звершення чину освячення митрополит Єфрем звернувся до учасників духовного торжества зі словами повчання про важливість храмової молитви у справі покаяння і спасіння душі християнина. За старанні труди на славу Святої Церкви Благословенними Архієрейськими грамотами були відзначені Олександр Ведмідський, начальник відділу соціально-виховної та психологічної роботи Управління  Ольга Пацан,  начальник Орджонікідзевського виправного центру Інна Мицюк, заступник начальника виправного центру Володимир Саганець. На згадку про знаменну подію владика Єфрем подарував Храму дерев’яну ікону святителя Миколая Чудотворця та Святе Євангеліє, а засудженим іконки Криворізьких священномучеників Онуфрія і Порфирія.

Олександр Ведмідський подякував Владиці за вітання та духовну участь в подіях, що відбуваються в пенітенціарних установах регіону, та відзначив грамотами т.в.о. начальника Управління причетних до святкової події осіб, зокрема Андрія Шипка та  протоієрея Володимира Качана. «Самим життям доведено, що моральність не може  відродитися на ґрунті бездуховності. Саме тому збудовано цю капличку, яка прищеплюватиме високі ідеали християнської моралі, допомагатиме дбати про душу», - сказав Олександр Володимирович.