Чергові спеціальні звання присвоєно співробітникам пенітенціарних установ Дніпропетровщини

9 листопада в приміщенні зали колегій управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області в урочистій обстановці отримали чергові спеціальні співробітники органів і установ виконання покарань області. Переважна більшість із них не один рік торують шлях у лавах Державної кримінально-виконавчої служби України. Для цих пенітенціаріїв отримання чергового спеціального звання це не лише мірило відслуженого часу, але й прекрасний привід узагальнити отриманий досвід, визначитись із завданнями на майбутнє.

Один з них старший інспектор Дніпропетровського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції старший лейтенант внутрішньої служби Вадим Яловий. Цього дня йому за поданням Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Дніпропетровській області за допомогу у розкриті злочину була вручена Грамота начальника Управління. 

«Пенітенціарна служба складна та  відповідальна.  Попереду у кожного із  вас  велике майбутнє на благо суспільної безпеки. – сказав Юрій Ткаченко, звертаючись до іменинників. - Я вірю, що кожен свій вчинок, ви завжди будете робити, не порушуючи Присягу».