Батьківський день відбувся у Дніпродзержинській виправній колонії (№34)

8 листопада в Дніпродзержинській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№34)  з метою підтримання соціально-корисних зв’язів та ознайомлення близьких засуджених з умовами відбування покарання останніх відбувся Батьківський день. На цей раз рідних зустрічали жінки відділення соціально-психологічної служби № 10.

Познайомитися з умовами покарання і побутом своїх доньок, сестер, подруг, жінок до колонії завітали рідні з різних куточків України. Начальник відділення СПС Ольга Радзішевська привітно зустріла відвідувачів і провела невеличку екскурсію по території установи, під час якої гості відвідали лазне-пральний комплекс, перукарню, медичну частину, житлові приміщення, де могли відчути атмосферу проживання засуджених. В їдальні гості змогли оцінити смакові якості приготовленого для засуджених обіду. Зі слів рідних, вони були приємно вражені побаченим, адже навіть не сподівались побачити такі умови проживання у виправній колонії.

Засуджені  підготували рідним  концертну програму, під час якої і у піснях, і у віршах дякували їм за підтримку та любов. Наприкінці концерту засуджені та їх рідні висловили слова вдячності адміністрації установи за організацію теплої зустрічі та запевнили, що такі заходи надають сили, віри, терпіння та сподівання на нове світле життя.