День дисципліни відбувся у Дніпропетровському управлінні ДПтС України

9 листопада в управлінні Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області з метою покращення ефективності контролю за станом організації індивідуально-виховної роботи з персоналом Управління відбувся День дисципліни.

        Розпочався захід з проведення стройового огляду співробітників Управління, який, крім перевірки відповідності наявної форми встановленому нормативними документами Служби зразку, полягав у перевірці службових посвідчень та жетонів. Цього дня перед управлінцями виступив прокурор Прокуратури Дніпропетровської області Михайло Берідзе, котрий прокоментував та відповів на питання, що стосувались статтей розділу XVII Кримінального кодексу України «Злочини у сфері службової діяльності».

        Потім начальник відділу по роботі з персоналом Управління Тетяна Котик ознайомила співробітників Управління з оглядом інспекції по особовому складу ДПтС України. Вона звернула увагу на необхідність неухильного дотримання не лише тих норм законодавства, які регламентують безпосередню службову діяльність, але й положень Закону України «Про запобігання корупції», Кодексу етики та службової поведінки, Правил дорожнього руху тощо.