Хрещення немовляти відбулось у Дніпропетровському слідчому ізоляторі

7 листопада в храмі на честь Преподобного Моісея Мурина Дніпропетровського слідчого ізолятора управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області пройшов обряд хрещення хлопчика, який народився до взяття його матері під варту.

Таїнство Хрещення вчинив настоятель храму протоієрей Валентин Дорощук. Він не перший рік відвідує слідчий ізолятор, щотижня проводить богослужіння, на його пам’яті є і вінчання, і хрещення вже дорослих ув’язнених, але хрещення дитини за гратами цього дня він проводив вперше. Після хрещення послідувала розмова священика з обома матерями хлопчика, під час якої отець Валентин розповів їм про принципи християнського виховання і призвав "любити свою дитину, не дивлячись на труднощі".

         На теперішній час в установі утримується лише одна жінказ дитиною. Для подібної категорії ув’язнених в слідчому ізоляторі створені покращені умови тримання, які, крім металевих дверей і грат на вікнах, нічим не відрізняються від однокімнатної квартири. Наступного дня, 8 листопада, мати з дитиною вибули для подальшого відбування покарання до Чорноморської виправної колонії (№74).