День відкритих дверей відбувся у Ігренському виправному центрі (№133)

8 листопада у Ігренському виправному центрі управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№133) відбувся «День відкритих дверей». Захід проводився для родичів утримуваних в установі чоловіків з метою підтримання соціально-корисних зв’язів та ознайомлення з умовами відбування покарання.

Цього року традиційний захід співпав з Днем пам’яті Великомученика Дмитра Солунського, на честь якого освячено Храм установи. Настоятель Храму отець Дмитро привітав гостей, розповів їм про діяння Великомученика та побажав захищати один одного як Дмитро Солунський захищав християн від їх гонителів.  По завершені богослужіння заступник начальника установи Геннадій Зіневич розповів присутнім про умови тримання та особливості відбування покарання засуджених чоловіків в даній установі, родичі засуджених, в свою чергу, мали можливість отримати відповіді на запитання, які виникли під час зустрічі.

           Після офіційної частини гості оглянули їдальню, де скуштували хліб, випечений руками самих засуджених. Не оминули відвідувачі і  гуртожиток, де проживають засуджені. Саме тут і відбулася довгождана зустріч засуджених чоловіків з рідними. Гості мали змогу поспілкуватися в невимушеній і затишній обстановці.

           Відведені на зустріч дві години пролетіли непомітно, ніхто не хотів розлучатися. На останок гості подякували адміністрації виправного закладу за надану можливість зустрітися з рідною людиною.