Лікарські трави заготовлено у Орджонікідзевському виправному центрі (№79)

Протягом літа та осені поточного року у Орджонікідзевському виправному центрі управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№79) проведені роботи щодо збору та сушки лікарських рослин.

Лікарські рослини – це найбільше диво природи, царство краси і наше цілюще багатство. З глибокої старовини людина використовувала природні блага рослинного світу і як джерело свого прожитку, і для полегшення своїх недуг. Спостережливість і народна мудрість заклали основу вживання рослин в лікуванні людини спочатку з місцевої флори, а в ході суспільного розвитку і налагодження торгівельних стосунків - практично зі всієї земної кулі.

У виправному центрі вирішили не залишати поза увагою можливості народної медицини, а тому за існуючою в установі традицією проводять збір лікарських рослин. Цього року накопичено 22 кг ягід шипшини, 20 кг липового цвіту, 1.5 кг полину, 1.2 кг кінського щавлю, 0.7 кг квітів ромашки та багато інших трав, які будуть передані до фітобару, котрий декілька років тому був обладнаний у їдальні для засуджених і користується у них широкою популярністю.