Оприлюднено ювілейний десятий випуск інформаційного альманаху управління ДПтС України у Дніпропетровській області «Формула тюрми»

6 листопада побачив світ ювілейний, десятий, випуск інформаційного альманаху управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області «Формула тюрми».  10 випусків – це ще й 10 місяців творчого пошуку, вдосконалення форми і змісту видання, дружнього спілкування з читачами. За цей невеликий для альманаху і значний для тих, хто його створює, час відбувалось формування характеру та іміджу «Формули тюрми». Авторський колектив проекту зробив все можливе, аби довести, що для них насправді співвідношення простору і часу діаметрально протилежне гаслу альманаху і найчастіше не вистачає часу аби охопити інформаційний простір тюремної Дніпропетровщини.

Незважаючи на невеликий обсяг видання за десять місяців на його сторінках читачі змогли познайомитись з 48 новинами ДПтС України та органів і установ виконання покарань України, 60 новинами Управління та 91 новиною пенітенціарних установ Дніпропетровщини. Крім цього, до уваги були представлені 10 нормативних актів, котрі визначають порядок організації окремих напрямків службової діяльності щодо виконання кримінальних покарань, 6 аналітичних матеріалів та 5 виступів експертів.

Більше того, авторський колектив альманаху готовий і далі, фактично в режимі on-line, розповідати про події, які відбуваються у «місцях не стіль віддалених», інформувати про зміни в законодавстві, яке регламентує порядок попереднього ув’язнення та відбування кримінальних покарань, ділитись своїми досягненнями та проблемами і навіть відповідати на запитання. На шпальтах видання і надалі міститиметься аналітична інформація за основними напрямками діяльності пенітенціарних закладів, інформація про продукцію підприємств установ виконання покарань області, світова та вітчизняна пенітенціарна теорія та практика – все те, що може бути цікавим тому, кому не байдуже майбутнє вітчизняної системи виконання покарань.

Надзвичайно важливим залишається отримання зворотнього зв’язку. Крім стереотипу про закритість пенітенціарної системи, у суспільстві існують й інші, дуже часто хибні погляди на вітчизняну систему покарань. Авторський колектив сподівається, що оприлюднені матеріали пробудять у його читачів питання, на які ті залюбки нададуть відповідь і тим самим зруйнують непорозуміння, котрі існують між Системою і Суспільством. Крім того, відгуки, зауваження і пропозиції читачів дозволять зробити «Формулу тюрми» більш динамічною, виваженою, сучасною.