Представники Всеукраїнської мережі «Люди, які живуть з ВІЛ» поспілкувалися з неповнолітніми ув’язненими Дніпропетровського слідчого ізолятора

5 листопада у Дніпропетровському слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулась зустріч представників Дніпропетровського обласного відділення Всеукраїнської мережі «Люди, які живуть з ВІЛ» Анни Левченко, Олександра Шилова та Олександра Колесника з неповнолітніми ув’язненими.

З метою інформування підлітків про причини, хід та наслідки захворювання гості провели профілактичну бесіду на тему «ВІЛ/СНІД – проблема людства».  Вони намагалися довести до відома неповнолітніх інформацію, яка б дозволяла останнім приймати рішення, котрі захищали б їх від можливості інфікування ВІЛ.

Хлопчаки не заперечували той факт, що СНІД – хвороба переважно молодих людей: неможливість вирішувати щоденні проблеми у спілкуванні з батьками та однолітками штовхає молодь на шлях поведінки, яка збільшує ризик захворювання на «чуму ХХ століття». Здатність приймати рішення, які не шкодитимуть ні здоров’ю, ні життю, - дуже важлива навичка, на формування якої у неповнолітніх  і був спрямований захід.