На Дніпропетровщині особлива увага приділяється створенню належних умов служби пенітенціарного персонала

Одним з пріоритетних напрямків діяльності органів і установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області є створення належних умов служби та проживання підлеглого персоналу. Керівництво пенітенціарних установ області надзвичайно багато уваги приділяє даному питанню, оскільки його вирішення є вагомим чинником у створенні належного морально-психологічного клімату в середовищі співробітників, суттєво впливає не лише на якість несення служби, але й на формування позитивного ставлення до професії пенітенціарія.

 З цією метою протягом 2015 року проведені поточні ремонти кімнат відпочинку персоналу, що заступає на добове чергування, зокрема в них обладнані сучасні душові кабіни, вирішене питання харчування співробітників та їх підвозу до місця несення служби. Завдяки налагодженій взаємодії з органами місцевого самоврядування, навчальними закладами та промисловими підприємствами регіону вдало вирішуються питання про виділення місць для проживання співробітників у гуртожитках, продовжуються роботи щодо обладнання гуртожитків у приміщеннях, які є власністю установ.

Керівники установ впевнені, що заходи, які вживаються з метою покращення умов служби і проживання підлеглого персоналу, матимуть позитивний результат. На їх думку, у складних економічних умовах, коли підсилювати фінансове заохочення не уявляється можливим, відчутна турбота про співробітників здатна стати додатковою мотивацією для сумлінного виконання ними своїх посадових обов’язків.