У Дніпропетровську відбулась розширена колегія обласного управління ДПтС України

30 жовтня  відбулась розширена колегія управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській  області, на якій були підведені підсумки оперативно-службової та виробничо-господарської діяльності органів і установ виконання покарань області за 9 місяців 2015 року. В роботі колегії взяли участь начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням свободи громадян Прокуратури Дніпропетровської області Сергій Тимченко, Голова Громадської ради при Управлінні Ірина Герасимова, Голова Дніпропетровської обласної об’єднаної організації Всеукраїнської профспілки органів і установ Державної пенітенціарної служби Володимир Заховайло, начальники установ виконання покарань, їх перші заступники та заступники з виробництва, головні бухгалтери установ, керівники відділів і служб Управління.

Відкрив колегію тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління полковник внутрішньої служби Юрій Ткаченко, який вручив ряду керівників установ області грамоти за сумлінне виконання покладених обов’язків, професіоналізм та високі показники службової діяльності. «Протягом непростого для України 2015 року у пенітенціарних установах області здійснювались  послідовні заходи з приведення умов тримання засуджених і ув'язнених у відповідність до встановлених законодавством норм і стандартів, а персоналу установ вдалося втримати оперативну обстановку в установах виконання покарань області на належному рівні», - відзначив Юрій Анатолійович.

На колегії були розглянуті питання         стану забезпечення належної охорони, нагляду і безпеки пенітенціарних установ, створення належних умов тримання засуджених і ув’язнених осіб, організації виробничої діяльності підприємств та навчально-виробничих майстерень, стану соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими, кадрової роботи, попередження надзвичайних подій та правопорушень серед персоналу тощо. Кожен із доповідачів окрему увагу приділив питанням підготовки об’єктів і служб установи до функціонування та несення служби протягом осінньо-зимового періоду. 

 «Сподіваюсь, що результати службової діяльності за підсумками 2015 року будуть кращими. Для цього у вас є все необхідне і потрібно лише зосередитись на недопущені надзвичайних подій і забезпеченні більш ритмічної діяльності органів і установ виконання покарань області», - сказав Юрій Ткаченко, підводячи підсумки колегії.