Кадровики пенітенціарних установ Дніпропетровщини підвели підсумки роботи за 10 місяців 2015 року

 29 жовтня в залі засідань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області під головуванням відбулась службова нарада, на якій були підведені підсумки роботи кадрових підрозділів пенітенціарних установ області за 10 місяців поточного року. В заході взяли участь начальник Дніпропетровського територіального відділу внутрішньої безпеки та протидії корупції полковник внутрішньої служби Олександр Горілий, керівники кадрових підрозділів та старші інспектори (з виховної та соціально-психологічної роботи) установ області.

У вступному слові начальник відділу по роботі з персоналом Управління підполковник внутрішньої служби Тетяна Котик звернула увагу присутніх на необхідність посилення уваги до ряду напрямків службової діяльності, котрі впливають на формування належного морально-психологічного клімату в середовищі співробітників пенітенціарних установ та попереджають відтік кадрів. До таких Тетяна Миколаївна віднесла створення належних умов несення служби, забезпечення якісного наставництва за співробітниками із недостатнім досвідом роботи, створення дієвого резерву кадрів, подолання формального підходу до проведення індивідуально-виховної роботи з персоналом.

З урахуванням вищевикладеного на нараді були розглянуті питання комплектування вакантних посад, попередження надзвичайних подій та правопорушень, вчинених персоналом органів і установ виконання покарань області, організації службової підготовки у 2015-2016 навчальному році, стану роботи щодо добору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів ДПтС України тощо. Окрема увага на нараді була приділена реалізації положень Закону України «Про очищення влади».

          Наприкінці робочої наради Тетяна Котик  подякувала присутнім за плідну працю та зазначила, що відділи по роботі з персоналом у взаємодії з іншими відділами та службами  установ області здатні подолати наявні проблеми та виконувати поставлені перед ними завдання. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий