«Частушки-веселушки» лунали у Дніпродзержинській виправній колонії (№34)

26 жовтня серед засуджених жінок Дніпродзержинської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№34) був проведений конкурс  на краще виконання частушок. Конкурсна комісія вирішила не обмежувати учасниць у доборі тематики та манери подання цього виду пісенної творчості, а тому виступ самодіяльних артистів перетворив захід у справжнє гумористичне свято. 

З імпровізованої сцени лунали частушки найрізноманітнішішої тематики у виконанні найнеочікуваніших співачок. Більшість з них викликали в залі нестримний сміх. Враховуючи, що сміх, як відомо, подовжує людині життя, жінки і в залі, і на сцені поспішали накопити якомога більше нікому не зайвих років.

Переможців визначали за інтенсивністю глядацьких оплесків. За абсолютною більшістю оплесків перемогу отримала засуджена «Г», виконання частушок якої супроводжувалось талановитою грою самодіяльних артистів відділення соціально-психологічної служби №11. Друге та третє місце також не залишились без своїх власників, а всі призери за традицією отримали солодкі подарунки. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий