Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Дніпропетровського управління ДПтС України Юрій Ткаченко відвідав Орджонікідзевський виправний центр (№79)

            23 жовтня тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області полковник внутрішньої служби Юрій Ткаченко відвідав Орджонікідзевський виправний центр (№79).

Під час візиту було перевірено комунально-побутові умови відбування покарання засуджених жінок, організацію несення служби черговою зміною. Юрій Анатолійович ознайомився з особливостями діяльності кімнат короткострокових та тривалих побачень, організацією харчування засуджених в установі, оцінив роботу виробничих майстерень та підприємства установи і переконався в якості створюваної руками засуджених жінок продукції. Окрема увага була приділена питанням підготовки об’єктів комунально-побутового призначення установи до функціонування у осінньо-зимовий період. Після завершення обходу установи був проведений прийом засуджених з особистих питань.

Наприкінці свого візиту Юрій Анатолійович звернув увагу керівництва установи на необхідність постійного контролю за неухильним дотриманням прав та законних інтересів як засуджених, так і персоналу,  належної організації охорони та нагляду. За результатами відвідування були надані вказівки щодо усунення наявних недоліків та поставлено завдання на найближчий час.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий