У Дніпропетровській виправній колонії №89 визначили кращого кухаря

23 жовтня у Дніпропетровській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№ 89) проведено конкурс «Кращий кухар» серед засуджених. Даний захід проводився з метою стимулювання соціально-корисної активності засуджених, їх становлення на шлях самокерованої соціально-правомірної поведінки.

 В конкурсі приймали участь три команди засуджених кухарів. Кожному учаснику необхідно було продемонструвати свої теоретичні та практичні навички приготування страв.  У теоретичній частині засуджені проявили знання з основ безпеки праці, технології приготування страв та санітарно-гігієнічних вимог при обробці продуктів харчування. Під час практичної частини конкурсанти готували страви, демонструючи свою професійну майстерність і фантазію. Учасники конкурсу були забезпечені однаковими інгредієнтами з повсякденного набору продуктів харчування. Конкурсна програма завершувалась сервіровкою столу та дегустацією блюд членами журі, до складу якого входило керівництво установи. Для оцінки  приготовлених страв враховувались її естетичні та смакові якості.

На розсуд журі конкурсантами було представлено найрізноманітніші страви: український борщ, вареники з капустою та картоплею, плов по-узбецьки, салат весняний, з буряка, капусти та інші. Переможця та учасників конкурсу нагороджено похвальними грамотами та солодкими подарунками.

Такі заходи в стінах установ виконання покарань Дніпропетровської області стали вже доброю традицією. Вони не просто відволікають засуджених від усвідомлення свого перебування в місцях позбавлення волі, а й дарують гарний шанс поліпшити свої професійні навички аби продовжити куховарити після звільнення.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий