Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Дніпропетровського управління ДПтС України Юрій Ткаченко відвідав Дніпродзержинську виправну колонію (№34)

22 жовтня тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області полковник внутрішньої служби Юрій Ткаченко відвідав Дніпродзержинську виправну колонію (№34).

Під час візиту було перевірено комунально-побутові умови відбування покарання засуджених жінок, організацію несення служби черговою зміною. Юрій Анатолійович ознайомився з особливостями діяльності кімнат короткострокових та тривалих побачень, організацією харчування засуджених в установі, оцінив роботу виробничих майстерень та переконався у якості створюваної руками засуджених жінок продукції. Окрема увага була приділена питанням підготовки  об’єктів установ до функціонування у осінньо-зимовий період. Після завершення обходу установи був проведений прийом засуджених з особистих питань.

Наприкінці свого візиту Юрій Анатолійович звернув увагу керівництва установи на необхідність постійного контролю за неухильним дотриманням прав та законних інтересів як засуджених, так і персоналу,  належної організації охорони та нагляду. За результатами відвідування були надані вказівки щодо усунення наявних недоліків та поставлено завдання на найближчий час.