На Дніпропетровщині підведені підсумки діяльності підприємств та виробничих майстерень установ виконання покарань області

21 жовтня в залі колегій управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулась нарада, на якій були підведені підсумки діяльності підприємств та учбово-виробничих майстерень установ виконання покарань області з початку поточного року. В нараді взяли участь заступники начальників установ з виробництва, помічники начальників установ з питань залучення засуджених до праці та трудової адаптації, головні бухгалтера підприємств установ виконання покарань.

Головуючий на нараді заступник начальника територіального Управління Євген Мондріч зазначив, що незважаючи на складні економічні умови, збільшення вартості енергоносіїв та матеріалів і скорочення виробництва крупними промисловими підприємствами регіону, які розміщували свої замовлення на підприємствах установ виконання покарань, останнім вдалось майже наблизитись до виконання запланових показників. Одночасно, за звітний період збільшився відсоток виводу на оплачувані роботи засуджених та розмір їх заробітної плати. Разом з тим, ряд напрямків діяльності підприємств і виробничих майстерень установ виконання покарань потребує вдосконалення і покращення. З урахуванням цього на нараді були розглянуті питання стану розрахунків по обов’язковим платежам, стану дебіторської заборгованості, розрахунків за спожиті енергоносії тощо. Окрема увага була приділена підготовці підприємств та майстерень до роботи в осінньо-зимовий період.  З урахуванням обговорених питань були надані вказівки щодо усунення наявних проблемних питань та поставлено завдання на найближчий час.

Наприкінці робочої наради  Євген  Мондріч  подякував присутнім за плідну працю та зазначив, що реалізація пріоритетів у напрямку поліпшення виробничої діяльності, підвищення виробничих показників, можлива лише за наявності ефективної та цілеспрямованої роботи підлеглих співробітників кримінально-виконавчих установ області.