Співробітники кримінально-виконавчої інспекції Дніпропетровщини дбають про соціальний захист дітей

16 жовтня у приміщенні Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької міської ради Дніпропетровської області,  відбулась  інформаційна  зустріч  з вихованцями навчального закладу на тему: «Профілактика правопорушень та самовільне залишення дітьми місця постійного проживання». 

У просвітницькому заході взяли участь представники Центрально-Міського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції м. Кривий Ріг спільно зі спеціалістами  Криворізького міського центру соціальних служб, сім'ї дітей та молоді, і Центрально-Міського районного відділу Криворізького міського управління міліції  Головного управління МВС України у Дніпропетровській області.

Гості розповіли учням про негативні тенденції, які можуть виникнути у дитячому та молодіжному середовищі, про соціальні захист дітей із вразливих сімей. Також, в ході заходу учнів ознайомили з видами покарань, які застосовуються до неповнолітніх за різні види злочинів, акцентували їх увагу на важливості для молоді оцінки наслідків, які настають за протиправні дії.

   Ця зустріч стала однією з багатьох в системі профілактичних заходів, які проводяться співробітниками кримінально-виконавчої інспекції Дніпропетровщини на виконання Регіональної Програми профілактики правопорушень на 2011 – 2015 роки та з метою сприяння зародження в дітях законної лінії поведінки, формування здорового способу життя, запобігання проявам ксенофобії, расової та  етнічної дискримінації, жорсткості та насильства серед дітей та молоді