В Солонянській виправній колонії (№21) попереджено спробу передачі заборонених предметів

15 жовтня 2015 року  під час патрулювання прилеглої території співробітниками оперативного відділу Солонянської виправної колонії (№21) управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області  був помічений автомобіль «ВАЗ-2111», в якому знаходився раніше засуджений громадянин «К».

Прибулими на місце події співробітниками Солонянського РВ ГУ МВС України у Дніпропетровській області було проведено догляд даного автомобілю та громадянина «К».  В ході догляду, в правій кишені брюк громадянина «К» було виявлено згорток з речовиною рослинного походження зеленого кольору – близько 100 грамів, 2  медичні шприци для ін’єкцій, в якому знаходилась по 1 мл. невідомої речовини темного та світлого кольорів, флакончик з невідомою речовиною світло-коричневого кольору – 5 мл., два мобільні телефони.

Вилучені предмети були оглянуті, запакетовані та направлені до Солонянського РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області для проведення експертного дослідження та прийняття рішення у відповідності з чинним законодавством.

 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий