Дніпропетровські пенітенціарії переобрали керівництво професійної спілки

21 жовтня в залі засідань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулись звітно-виборні збори первинної профспілкової організації працівників органів і установ пенітенціарної служби.

Присутній на зборах Голова Дніпропетровської обласної профспілки Володимир Заховайло проінформував присутніх про результати роботи VІІ Пленуму Центрального Комітету Профспілки, зокрема заходи, які вживатимуться у Державній пенітенціарній службі України з метою соціального захисту персоналу Служби. Потім було заслухано звіт про проведену протягом 2014-2015 років управлінською профспілкою роботу, зокрема витрачання членських внесків.

Наступним питанням черги денної стало обрання керівництва профспілки, в зв’язку із переведенням попереднього Голови для подальшого несення служби до одного з підрозділів області. Управлінці одностайно проголосували про обрання Головою профспілки Управління підполковника внутрішньої служби Юрія Гоменюка, який до цього виконував обов’язки заступника Голови профспілки.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий