Питання запровадження інституту капеланства обговорено з представниками релігійних організацій у Криворізькій установі виконання покарань (№3)

20 жовтня у Криворізькій установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№3) відбулась зустріч керівництва установи з представниками релігійних організацій, котрі співпрацюють з пенітенціарним закладом.

Під час зустрічі були підведені підсумки спільної діяльності з початку поточного року, визначені пріоритети на найближчий час та майбутній рік, обговорені питання, пов’язані із запровадженням в Україні інституту пенітенціарного капеланства. Гостям були роз’яснені правові підстави та основні напрямки діяльності капеланів. Основна увага була звернена на необхідність здійснення впливу на ув’язнених з неналежними емоційними станами, проведення духовно-просвітницьких заходів з неповнолітніми ув’язненими, жінками, тяжкохворими, особами засудженими до тривалих термінів покарання, в тому числі до довічного позбавлення волі, а також іншими категоріями засуджених та ув’язнених, які потребують додаткової уваги. Також представниками релігійних організацій було запропоновано проведення ряду заходів з відзначення релігійних свят, проведення концертів, виставок, зустрічей з діячами мистецтв.

Для засуджених та ув’язнених було проведено спільну молитву за благополуччя України, а також було вислухано їх молитовні бажання.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий