Підведено підсумки оперативно-службової діяльності в пенітенціарних установах Дніпропетровщини за 9 місяців 2015 року

20 жовтня в залі колегій управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулась оперативна нарада за участю перших заступників начальників установ, на якій були підведені підсумки роботи за 9 місяців 2015 року.

Головуючий на нараді перший заступник начальника територіального управління полковник внутрішньої служби Олег Ровков відмітив, що результати повсякденної службової діяльності персоналу підпорядкованих установ продемонстрували його здатність виконувати покладені обов’язки. Разом з тим, ряд напрямків оперативно-службової діяльності потребують свого покращення і вдосконалення.

З урахуванням цього на порядку денному оперативної наради були розглянуті питання проведення обшукових заходів та перекриття каналів надходження заборонених предметів до установ виконання покарань та слідчого ізолятора області, своєчасного завершення підготовки інженерно-технічних засобів охорони, вартових приміщень, спостережних веж та інших місць несення служби до роботи в осінньо-зимовий період, результатів огляду-конкурсу на кращу організації діяльності кінологічних служб установ виконання покарань тощо. Окрема увага була результатам оперативно-розшукової роботи.  

«Ми повинні розуміти, що приведення умов відбування покарання засуджених до європейських стандартів: людяне поводження, неухильне дотримання громадянських та особистих прав засуджених і ув’язнених осіб, а також належний рівень охорони, нагляду та безпеки пенітенціарних установ області – це пріоритетні завдання Державної кримінально-виконавчої служби України», - сказав, підводячи підсумки наради, Олег Ровков. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий