В урочистостях з нагоди Дня міста взяли участь співробітники Орджонікідзевського виправного центру (№79)

17 жовтня співробітники Орджонікідзевського виправного центру управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№79) взяли участь в урочистостях з нагоди Дня міста, який щорічно відзначається в річницю звільнення регіону від німецько-фашистських загарбників.

На святковому ярмарку, який пройшов на центральні площі міста, була виставлена продукція виробничо-навчальних майстерень та підприємства установи: вишиті сорочки, краватки, рушники, серветки та клатчі, комплекти постільної білизни, ковдри, спецодяг – вироби установи знані у місті та завдяки своїй якості і конкурентоспроможній ціні користуються широким попитом у орджонікідзевців. За вагомий внесок в життєдіяльність міста колектив виправного центру відзначено грамотою міського голови, а завідувач складу  відділу інтендантського та господарського забезпечення установи Олена Путілова, яка вже 25 років працює у виправному закладі, за багаторічну сумлінну працю та активну громадську позицію отримала особисту подяку міського голови Орджонікідзе.

Цього ж дня відбулося урочисте покладання квітів до братської могили в селищі Перевізські Хутори, в якому взяли участь представники колективу установи.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий