Про профілактику соціально небезпечних хвороб розповіли підліткам співробітники кримінально-виконавчої інспекції Дніпропетровщини

16 жовтня з учнями Новомосковського професійно технічного училища №48 співробітниками Новомосковського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області та психологом Новомосковського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді був проведений тренінг  «Гепатити та туберкульоз: навички їх профілактики». Зустріч відбулась з метою підвищення  рівня  відповідальності підлітків за стан свого здоров’я, спонукання їх до ведення здорового способу життя, відмови від шкідливих звичок,  навчання  неповнолітніх   основам повсякденної санітарії та гігієни.

         Під час заходу підлітки почули розповідь про види та способи передачі соціально небезпечних хвороб, вплив способу життя на можливість зараження ними, види профілактики. Потім у ігровій формі підліткам було запропоновано перевірити отриманні знання та змоделювати особисті ситуації, можливість захворювання на гепатит або туберкульоз та шляхи недопущення цього. В цілому тренінг пройшов у дружній та невимушеній обстановці.

         Керівництво навчального закладу подякувало гостям за проведену зустріч та висловила сподівання на подальшу співпрацю. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий