«Міс Осінь-2015» обрано у Дніпродзержинській виправній колонії (№34)

18 жовтня серед засуджених жінок Дніпродзержинської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№34) відбувся конкурс краси «Міс Осінь-2015». Тепла сонячна жовтнева неділя створювала святкову атмосферу та ніби підказувала учасницям, якою насправді повинна бути Осінь. 

Музикальний номер та осінній наряд при активній підтримці всього відділення заздалегідь були підготовані  кожною конкурсанткою. А от конкурс «Запитання-відповідь», під час якого треба було проявити неабияку кмітливість, примусив учасниць понервувати.  Їх відповіді не завжди були правильними, а деякі взагалі викликали гучний сміх у глядачів. Але сам конкурс настільки зацікавив присутніх в залі, що, коли конкурсантка вагалася з наданням правильної відповіді, вигукуючи один поперед одного їй підказували глядачі.

 Боротьба за почесний титул як завжди була досить жвавою, а тому призові місця було вирішено поділити. Перше місце поділили засуджені з четвертого та сьомого відділення, чиї яскраві та оригінальні наряди не залишили байдужих в залі. Друге місце поділили засуджені з восьмого та одинадцятого відділення, а третє - з десятого та третього відділення.  Кожна учасниця конкурсу була нагороджена невеличким подарунком. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий