Продукція Орджонікідзевського виправного центру (№79) увійшла до сорока кращих товарів Дніпропетровщини

16 жовтня в залі засідань Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулось вручення дипломів переможцям регіонального етапу конкурсу «100 кращих товарів року». Кращими на Дніпропетровщині стали понад 40 товарів та послуг від 31 підприємства. Серед ювілярів було і підприємство Орджонікідзевського виправного центру управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№79).

Півсотні підприємств Дніпропетровщини боролися цього року за звання кращого. Борошно, кава, олія, промислова продукція - більше 60 послуг та товарів вітчизняного виробника були представлені на конкурс. Перемогли лише найкращі. Привітав підприємства-лідери перший заступник голови облдержадміністрації Олег Кужман. «Визнання на державному рівні високої якості продукції – це гарантія успіху й підприємства, й регіону. Незважаючи на складну економічну ситуацію, виробники Дніпропетровщини продовжують виходити на міжнародний рівень та доводити на світових ринках свою конкурентоспроможність», - сказав Олег Миколайович.

Продукція підприємства Орджонікідзевського виправного центру (№79) відповідає всім вимогам по якості. Протягом 2014 року не отримано жодної претензії та рекламації на виготовлену продукцію. Контроль за процесом виготовлення одягу забезпечується роботою групи  технічного контролю, інструменти, що застосовуються для контролю якості, щорічно підлягають державній повірці. Протягом 2015 року робота підприємства була направлена на розробку та впровадження у виробництво спеціального одягу, який відповідає всім сучасним вимогам, як до дизайну виробу так і по якості матеріалів та фурнітурі.
 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий