Питання комплектування вакантних посад на черзі денній кадрових підрозділів пенітенціарних установ Дніпропетровщини

10 вересня в залі засідань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області під головуванням т.в.о. начальника Управління полковника внутрішньої служби Юрія Ткаченка відбулась службова нарада, на якій були підведені підсумки роботи кадрових підрозділів пенітенціарних установ області за 8 місяців поточного року. В заході взяли участь начальник Дніпропетровського територіального відділу внутрішньої безпеки та протидії корупції полковник внутрішньої служби Олександр Горілий, в.о. начальника відділу бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення управління підполковник внутрішньої служби Сергій Перездрієнко, головний спеціаліст-юрисконсульт Управління Наталія Прибиток, керівники кадрових підрозділів установ області.

Вже стало доброю традицією розпочинати службову нараду із проведення стройового огляду прибулих на неї співробітників. «Ви – обличчя установи, а тому повинні бути бездоганними», - зазначила  начальник відділу по роботі з персоналом Управління підполковник внутрішньої служби Тетяна Котик. Далі в урочистій обстановці були вручені чергові спеціальні звання та відзнаки Дніпропетровської обласної Ради керівникам, які продемонстрували за звітний період найкращі показники у службовій діяльності.

У вступному слові Юрій Ткаченко звернув увагу присутніх на необхідність посилення уваги до ряду напрямків службової діяльності, котрі впливають на формування належного морально-психологічного клімату в середовищі співробітників пенітенціарних установ та попереджають відтік кадрів. До таких Юрій Анатолійович відніс створення належних умов несення служби, забезпечення якісного наставництва за співробітниками із недостатнім досвідом роботи, створення дієвого резерву кадрів, подолання формального підходу до проведення індивідуально-виховної роботи з персоналом.

З урахуванням вищевикладеного на нараді були розглянуті питання комплектування вакантних посад, попередження надзвичайних подій та правопорушень, вчинених персоналом органів і установ виконання покарань області, організації службової підготовки у 2015-2016 навчальному році тощо. Окрема увага на нараді була приділена реалізації положень Закону України «Про очищення влади» та вивченню порядку повідомлення Державної фіскальної служби та її територіальних органів  про прийняття працівників на роботу і основних вимог наказу ДПтС України від 25.05.2015 № 302/ОД-15 «Про затвердження Інструкції з обліку кадрів в Державній кримінально-виконавчій службі України».

          Наприкінці робочої наради Тетяна Котик  подякувала присутнім за плідну працю та зазначила, що відділи по роботі з персоналом у взаємодії з іншими відділами та службами  установ області здатні подолати наявні проблеми та виконувати поставлені перед ними завдання. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий