Кращого кухаря обрано серед засуджених жінок Павлоградської виправної колонії (№142)

9 вересня у Павлоградській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№142) відбувся конкурс «Кращий кухар» серед засуджених установи. Захід в колонії проводиться не вперше і має на меті підвищення професійної майстерності кухарів і поліпшення організації харчування засуджених жінок. Змагання не тільки спонукає кухарів на створення смачних кулінарних шедеврів, але й дає їм можливість обмінятися досвідом.

           Позмагатися за право називатися «Кращим кухарем» зголосилися двоє засуджених жінок: Тетяна та Оксана, які зазвичай спільно працюють у їдальні установи. Конкурс відбувся в приміщенні їдальні для засуджених та складався з двох етапів: теоретичного, під час якого конкурсантки демонстрували знання технології первинної обробки продуктів, правил термічної обробки продуктів, технології приготування страв, та практичного, під час якого з асортименту продуктів колонійської їдальні засуджені жінки повинні були приготувати борщ  український, вареники по–полтавські  та салат «Вітамінний». Роботу учасників оцінювало журі, до складу якого увійшли начальник установи Андрій Лисенко, заступник начальника з інтендантського та комунально-побутового забезпечення Василь Лепьошкін, керуюча їдальнею Світлана Полянська, шеф-кухар їдальні профілакторія «Самара» Ольга Литвинюк та… знімальна група проекту «Територія каяття».  

Поважне журі було здивоване глибокими теоретичними знаннями конкурсанток та смаковими якостями приготованих ними страв, вподобало приготований Тетяною борщ та вареники Оксани. Після тривалого смакування і недовгого роздумування перемогу здобула засуджена Оксана, яка і отримала від керівництва установи торт та квіти. Відеозвіт про проведення конкурсу та життєву історію луганчанки Оксани всі бажаючі зможуть побачити у найближчому випуску програми «Територія каяття», який вийде в ефір ТРК «Приват ТБ Дніпро» та буде оприлюднений на каналі «Територія каяття»  відеохостингу YouTube 15 вересня.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий