Новий навчальний рік розпочався для співробітників Дніпропетровсь-кого управління ДПтС України

8 вересня розпочався новий навчальний рік в системі службової підготовки співробітників управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області.

З вітальним словом до присутніх звернулась начальник відділу по роботі з персоналом Управління підполковник внутрішньої служби Тетяна Котик, котра привітала колег з початком нового навчального року, побажала поглиблення знань та підвищення професіоналізму. «Бажаю мудрості, терпіння, щоб вас ніколи не залишало високе почуття відповідальності за виховання як своїх дітей, так і підлеглих», - сказала Тетяна Миколаївна.

Розпочався навчальний рік з вивчення основних положень Кодексу етики та службової поведінки персоналу ДКВС України. При підготовці плану занять вивчення саме цього нормативного документу було визнано пріоритетним, оскільки знання та безумовне виконання норм Кодексу кожним пенітенціарієм є гарантією дотримання прав і свобод як засуджених та ув’язнених осіб, так і самих співробітників органів та установ виконання покарань. А це, як частина практичної реалізації принципу верховенства права, є основною метою Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки, схваленої Указом Президента України від 20 травня 2015 року. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий