Учбові збори особового складу відомчої пожежної охорони пенітенціарних установ відбулись на Дніпропетровщині

8 вересня на базі Софіївської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№45) відбулись учбові збори з особовим складом відомчої пожежної охорони пенітенціарних установ області, на озброєнні яких перебувають пожежні автомобілі. Захід пройшов з метою підвищення боєздатності відомчої пожежної охорони, обміну позитивним досвідом і підвищення професійного рівня особового складу ВПО.

При проведені тренування з особовим складом відомчих пожежних команд відпрацьовувались професійно-прикладні вправи та вправи з оперативного розгортання спеціальної пожежної техніки та обладнання. Одночасно були розглянуті актуальні питання у діяльності відомчої пожежної охорони, стан організації роботи з переоснащення установ інженерно-технічними засобами  протипожежного призначення та пожежно-технічним озброєнням у 2015 році.

На завершення зборів їх учасники переглянули фото- та відеоматеріали про проведення учбових зборів з начальниками інспекцій (з пожежної безпеки) територіальних органів ДПтС України на базі Біленьківської виправної колонії управління ДПтС України  у Запорізькій області (№99)


Комментариев пока нет


Отправить комментарий