Кращого кухаря обрано серед засуджених жінок Дніпродзержинської виправної колонії (№34)

2 вересня у Дніпродзержинській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№34) відбувся конкурс «Кращий кухар» серед засуджених установи. Проведення такого конкурсу серед засуджених, які працюють кухарями в їдальні установи, має велике значення, оскільки дає їм можливість розвивати та демонструвати свої кулінарні таланти, підвищувати професійну майстерність.

За традицією, що склалась в установі, конкурс занурив  його учасників, глядачів і, звичайно ж, журі у справжнє театральне диво. Цього року команди підтримки учасниць представляли страви на розгляд журі під  постановку казкових вистав. У «Кошкиному домі» відвідувачів щедро пригощали найрізноманітнішими стравами. Гостей «Лисиці і журавля» вчили поважати індивідуальні смаки кожного. Про непереборну силу кохання і безперечну перемогу добра на Землі розповіли глядачам музичної вистави «Вогонь і вода».

Після презентації журі конкурсу оцінило зовнішній вигляд та смак страв, якими був багатий стіл кожної учасниці: гарячі та холодні, м′ясні та рибні страви, салати та гарніри, а також борошняні вироби та напої – підготовані конкурсантками страви без перебільшення могли задовільними найвибагливіший смак. Журі постало перед непростим вибором, всі учасниці показали себе як справжні професіонали у своїй справі.  Після довгих суперечок перемога була віддана засудженій Олені, яка  приготувала смачний український борщ, перлову кашу, смажену в клярі рибу з білим соусом та інші ласі страви.  Глядачами та вболівальниками цю перемогу було визнано справедливою та закономірною, адже Олена до засудження відпрацювала у сфері легкої промисловості поваром п’ятого розряду майже 17 років. На завершення конкурсу всі  учасниці і команди підтримки були нагороджені солодкими призами. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий