В телевізійний ефір Дніпропетровщини вийшов тридцять п’ятий випуск проекту «Територія каяття»

01 вересня в телевізійний  ефір Дніпропетровщини вийшов тридцять п’ятий  випуск відомчої програми управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області «Територія каяття».  В центрі уваги  авторського колективу програми було чимало талановитих засуджених:  поетеса Тетяна, вишивальниця Наталля, художники Анатолій та Владислав. Цього разу на  знімальну групу чекало ще одне цікаве знайомство з тюремним постояльцем, який більшу частину свого життя в ув’язненні присвячує створенню живописних витворів мистецтва.

Пензлі, фарби, живописні твори, здебільшого на релігійну тематику, стають не просто відрадою у сірих буднях засуджених художників, а перетворюються у сенс тюремного життя. Деякі, відкриваючи такий талант в ув’язненні,  не полишають це заняття  і після звільнення. Так сталося і в житті Сергія. Його будні проходять в   непримітній  тюремній майстерні, проте творчість допомагає відволіктися від страшної реальності. Його картини не тільки прикрашають приміщення виправного закладу, але й беруть участь у різноманітних конкурсах та виставках.

Після чергового звільнення у 2011 році Сергій вирішив покінчити з тюремним  минулим: влаштувався на роботу, вдома малював картини та займався татуюванням, відвідував державну терапевтичну програму  для колишніх наркоманів та просто радів життю, не обтяженому криміналом. Та через рік Сергія спіткало ще одне випробування долі. Його звинуватили у розповсюдженні наркотиків. Знімальна група проекту вирішила розібратися в ситуації, яку розповів Сергій, тому звернулася за роз’ясненнями до адвокатів. Вивчивши обставини затримання, описані засудженим,  законознавці дійшли висновку: права Сергія були порушені. Адвокатська спільнота  пообіцяла встановити справедливість в цій справі.  Автори програми «Територія каяття», у свою чергу, не залишать без уваги подальший розвиток життєвої історії засудженого Сергія.

 «Після проходження важкого шляху: від злочину,  судових процесів, років тюремного ув’язнення,  ніхто не може напевно знати, що відбувається  в душі людини.   Та за правилами території каяття, кожен має право на повернення у суспільство повноцінною особистістю», - до такого висновку прийшла знімальна група телевізійного проекту «Територія каяття». 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Y6Qb2TI1R4M

 

Довідка: Всі прихильники телевізійного проекту «Територія каяття», мають змогу ознайомитися з випусками програми в ефірі 9 телеканалу кожний другий вівторок о 18:45 та неділю о 11:45. Попередні випуски програми транслюються в ефірі телеканалу «Регіон» у неділю о 11:05 з повтором в понеділок о 20:30. Також всі бажаючі можуть переглянути випуски проекту на каналі «Територія каяття»  відеохостингу «YouTube» та в однойменній групі  соціальної мережі «В контакте».


Комментариев пока нет


Отправить комментарий