День знань в установах попереднього ув’язнення Дніпропетровщини

1 вересня в установах попереднього ув’язнення управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулись урочистості з нагоди початку 2015/2016 начального року. На теперішній час в області під вартою утримується 10 неповнолітніх, тим більше уваги їм приділяється і в повсякденній службовій діяльності, і в святкові дні.

         До Дніпропетровської установи виконання покарань (№4), де утримується шестеро неповнолітніх в’язнів, завітала велика кількість гостей, серед яких заступник начальника територіального управління Олександр Ведмідський, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в області Тетяна Кокшарова, керівники відділів і управлінь Дніпропетровської міської ради, представники громадських та релігійних організацій і засобів масової інформації. Намагаючись приховати збентеження десяти- та одинадцятикласники читали віршів, в яких запевняли всіх присутніх, і в першу чергу вчителів, у своїх намірах чесно оволодівати знаннями. Гості, в свою чергу, бажали іменинникам наснаги у навчанні, максимально позитивного вирішення кримінальних справ, неповторення в майбутньому скоєних помилок, скорішого повернення до своїх рідних і миру в Україні. Пам’ять загиблих на Сході країни була вшанована хвилиною мовчання.

За парти класів із вечірньою формою навчання Криворізької установи виконання покарань (№3) сьогодні сіло четверо неповнолітніх ув’язнених. День знань пройшов у робочій обстановці, і відразу після Уроку миру, який цьогоріч був присвячений сучасним героям України, поневолені учні взялись за зошити. Зазвичай підлітки перебувають в установі протягом досить нетривалого періоду, а вчителі, які не перший рік працюють із незвичайними учнями, взяли собі за непохитне правило не допускати найменших прогалин у вивченні програмного матеріалу.

         «В останні роки кількість неповнолітніх ув’язнених в установах виконання покарань суттєво знизилась: замість понад 150 підлітків ще п’ять років тому ми маємо десять, - сказав Олександр Ведмідський, відповідаючи на питання журналістів. – Але увага до питань, пов’язаних з утриманням неповнолітніх ув’язнених, як і раніше велика: ми намагаємось максимально огорнути їх турботою, створити умови, в яких вони не відчували б себе відірваними від суспільства. Однією з таких умов і є загальноосвітнє навчання, ставлення до якого дозволяє і нам більш об’єктивно характеризувати юнаків, і хлопцям продемонструвати своє ставлення до можливості повернення до самосвідомої соціально правомірної поведінки». 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий