Про попередження спроб передачі наркотиків, пересувну виставку та впровадження пробації розповів восьмий випуск інформаційного альманаху управління ДПтС України у Дніпропетровській області «Формула тюрми»

1 вересня побачив світ восьмий випуск інформаційного альманаху управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області «Формула тюрми».  Цього разу читачі отримали можливість познайомитись з інформацією про попередження спроб потрапляння наркотичних речовин  до установ області, початок роботи пересувної виставки «Христос у світових шедеврах», відзначення православних свят та заходи, які відбулись в пенітенціарних установах Дніпропетровщини протягом липня.

Окрема увага у випуску в черговий раз була приділена питанням впровадження в Україні та на Дніпропетровщині Служби пробації. 26 липня у Інформаційній агенції «Мост Днепр» за участю начальника відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління Тетяни Торяник відбулась прес-конференція, під час якої  журналістам регіону розповіли про основні кроки, які робляться в області з метою реформування кримінально-виконавчої інспекції у службу пробації. Крім інформації про цю прес-конференцію у альманаху розміщена доповідь начальника управління кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України Олега Янчука «Інформація про стан підготовки до реалізації положень Закону України "Про пробацію", а також роботу, проведену ДПтС України щодо створення передумов до його впровадження».

25 серпня Президент України підписав Указ «Про затвердження Національної стратегії у сфері прав людини». Повідомлення про це та основні аспекти Стратегії також знайшли своє відображення на шпальтах «Формули тюрми».

Розділ «Сторонній погляд» альманаху давно став звичним. На відміну від попередніх випусків, де в цьому розділі містився погляд регіональних засобів масової інформації на той чи інший напрям оперативно-службової чи виробничо-господарської діяльності пенітенціарних установ області, у восьмому випуску продемонстровано погляд ЗМІ на події, які не знайшли відображення у офіційних хроніках.

 

http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/dnp/uk/publish/article/110128

 

Довідка: Інформаційний альманах «Формула тюрми» виходить раз на місяць та розсилається електронною поштою пенітенціарним установам області, територіальним управлінням органів державної влади, регіональним засобам масової інформації та всім, хто висловить бажання його отримувати.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий