«Лікарі без кордонів» у Дніпропетровській виправній колонії (№89)

31 серпня Дніпропетровську виправну колонію управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№89) відвідали представники Міжнародної благодійної організації «Лікарі без кордонів». Захід відбувся з метою популяризації діяльності організації серед засуджених та персоналу установи та обговорення з ними питань, пов’язаних із лікуванням туберкульозу.

Під час заходу були розглянуті питання забезпечення засуджених протитуберкульозними препаратами, придбання необхідного медичного обладнання, психологічної підтримки засуджених, хворих на туберкульоз. Засуджені могли отримати консультації щодо приверженості до лікування препаратами другого ряду, можливі побічних дій при прийомі протитуберкульозних препаратів.

Знайомство з представниками організації пройшло у дружній та невимушеній атмосфері. Співробітники лікувального закладу при установі та засуджені виразили готовність до подальшої співпраці з Міжнародною благодійною організацією «Лікарі без кордонів» в питаннях профілактики розповсюдження епідемії туберкульозу на Україні.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий