«Преображення» у Дніпропетровському слідчому ізоляторі

Благодійна організація «Центр соціальної адаптації – Преображення» майже десять років співпрацює з органами і установами виконання покарань Дніпропетровщини. За цей час волонтери «Преображення»  стали ініціаторами та звичними гостями на заходах, що відбуваються у пенітенціарних установах області, а члени правління організації беруть участь та надають допомогу у вирішені питань, котрі виникають як у виправних закладах, так і в управлінні Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області.

         28 серпня голова правління «Преображення» протоієрей Валентин Дорощук, який з недавнього часу є настоятелем храму на честь Святого Моісея Мурина при Дніпропетровському слідчому ізоляторі, відвідав утримуваних в установі неповнолітніх ув’язнених. Останні кожного разу з великою радістю зустрічають отця Валентина, дослухаються до його слів, слідують порадам свого духовника. Цього дня неповнолітні отримали не лише духовну розраду, але й гостинці, які спеціально зібрали для прихожани православних храмів Дніпропетровська.

         Наступного дня Валентин Дорощук знову відвідав корпус для утримання неповнолітніх Дніпропетровського СІЗО. На теперішній час православний храм установи знаходиться у корпусі, де розташовані гуртожитки відділення господарчого обслуговування слідчого ізолятора. Даний факт унеможливлює регулярне відвідування храму різними категоріями ув’язнених, зокрема неповнолітніми. Саме тому у минулому році преображенцями було ініційоване будівництво православних храмів в інших корпусних відділеннях СІЗО. Дана ініціатива була підтримана керівництвом закладу та Управління і отримала благословення Митрополита Дніпропетровського та Павлоградського Іринея. Сьогодні будівництво Храму на честь Святителя Луки добігає свого кінця. Завдяки великій чисельності благодійників та небайдужих людей вже восени неповнолітні ув’язнені зможуть побувати на службі у новозбудованому храмі. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий