День відкритих дверей відбувся у Дніпропетровському слідчому ізоляторі

27 серпня у Дніпропетровському слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбувся День відкритих дверей для представників громадських та державних організацій, що опікуються установою. Кожен із запрошених неодноразово бував стінах найстарішої і найбільшої пенітенціарної установи області, але не відмовився від пропозиції в черговий раз ознайомитись з умовами утримання засуджених і ув’язнених осіб.

         Гості відвідали кімнати тривалих побачень та гуртожиток відділення господарчого обслуговування, оглянули камери для утримання ув’язнених неповнолітніх та жінок, побували у кімнаті психоемоційного розвантаження та учбових класах, зазирнули до Храму на честь Святого Моісея Мурина та Храму на честь Святого Луки Кримського, будівництво і оздоблення якого перебуває в стадії завершення. Під час екскурсії запрошені мали можливість поспілкуватися із засудженими та ув’язненими особами, відповісти на їх запитання.

         Завершився захід обговоренням напрямків подальшої співпраці Дніпропетровського СІЗО з громадськими і державними організаціями та визначенням пріоритетних завдань на найближчий час. Гості висловили вдячність керівництву установи за надану можливість ознайомитися з основними напрямками службової діяльності пенітенціарного закладу та високо оцінили діяльність персоналу по створенню належних умов утримання засуджених і ув’язнених осіб.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий