У Дніпропетровську представлено т.в.о. начальника територіального управління ДПтС України

27 серпня у залі засідань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області Перший заступник Голови ДПтС України Віталій Ошовський представив керівництву Управління та установ виконання покарань області тимчасово виконуючого обов’язки начальника Управління полковника внутрішньої служби Юрія Ткаченка. 

         Насамперед Віталій Іванович подякував попередньому начальнику Управління Володимиру Кузьменку за виконану за час перебування на посаді роботу, за згуртований колектив органів і установ виконання покарань області і висловив сподівання, що він ще не одноразово поділиться набутим досвідом із колегами. У відповідь Володимир Миколайович висловив слова вдячності за теплі слова Першому заступнику Голови Служби, завірив його, що не залишить пенітенціаріїв області без своєї підтримки, та подякував присутнім керівникам за їх роботу.

         Далі Віталій Ошовський дав оцінку оперативно-службовій та виробничо-господарській діяльності органів і установ виконання покарань Дніпропетровщини, зупинився на її слабких та сильних сторонах, висловив сподівання, що проблемні питання, які мають місце при організації службової діяльності, будуть усунені найближчим часом. Віталій Іванович побажав новому керівникові області та підлеглому йому персоналу вдачі та натхнення у виконанні поставлених державою завдань. «Йдіть вперед і озирайтеся назад лише для того, щоб подивитись, який слід ви залишаєте за собою», - сказав він.

         Юрій Анатолійович подякував за довіру, окреслив коло питань, вирішення яких вважає першочерговим, і  запевнив, що зробить все можливе, щоб органи і установи виконання покарань Дніпропетровщини зайняли належне їй місце в державній кримінально-виконавчій системі України.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий