Урочистості з нагоди 24 річниці проголошення Незалежності України відбулись в установах виконання покарань Дніпропетровщини

24 серпня в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулись урочисті заходи з нагоди 24 річниці проголошення Незалежності України. День Незалежності– це особливе свято, свято, яке об’єднує людей незалежно від їх соціального статусу, свято, коли на деякий час забуваються усі кривди і негаразди, коли з надзвичайною силою виявляється загальнонародна солідарність і кожен відчуває відповідальність за долю своєї Держави.

Не залишились осторонь від святкування і засуджені. Святковий ранок розпочався урочистими літургіями, які служились у православних храмах установ області. Богослужіння змінились урочистими зборами засуджених, на яких представники керівництва установ, державних та громадських організацій розповідали про нелегкий шлях України до незалежності та сходились в думці, що підписання Акту проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року стало бажаною та очікуваною подією для всіх мешканців тодішньої України. Завершились святкування вже традиційними в установах виконання покарань області концертами художньої самодіяльності, переглядами та обговоренням художніх і документальних фільмів історичної тематики,  тематичними конкурсами прикладної творчості та спортивними змаганнями.

Цей день обов'язково запам'ятається всім мешканцям колоній,  викликаючи в них почуття гордості за те, що ми належимо цій прекрасній країні, яка пройшла крізь віки не розгубивши своєї самобутності, свого коріння,  своєї віри в краще майбутнє.