В Дніпропетровському управлінні ДПтС України відбулись урочистості з нагоди 24 річниці проголошення Незалежності України

21 серпня в залі засідань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулись урочисті збори співробітників органів і установ виконання покарань області з  нагоди 24 річниці проголошення Незалежності України.

День Незалежності – це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією. День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбутнє України. Минуле має вселяти мудрість. Майбутнє повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Відкриваючи урочисті збори тимчасово виконуючий обов’язки начальника територіального управління полковник внутрішньої служби Олег Ровков привітав всіх присутніх із святом, побажав щастя, добра, достатку, сили та наснаги в усіх справах. «У День незалежності України звертаюся до вас із закликом: давайте будемо єдині в наших прагненнях і справах. У День незалежності необхідно подати один одному руку. Хтось уже зробив це раніше, хтось це зробить сьогодні, а хтось, можливо, це зробить завтра. Але ми не повинні залишати давній розбрат своїм онукам, бо краще за інших знаємо ціну визволення та ціну української єдності», – сказав Олег Миколайович.