Іноземний проповідник відвідав Орджонікідзевський виправний центр (№79)

16 серпня в Орджонікідзевському виправному центрі управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№79) відбувся психологічний тренінг за участі громадянина Німеччини Віктора Ломакіна, який є членом Церкви Християн Віри Євангельської та протягом тривалого часу проводить євангелізаційну та благодійну діяльність серед нарко- та алкозалежних осіб і осіб, що звільнились з місць позбавлення волі.  Зустріч засуджених з іноземним проповідником стала можлива завдяки Благодійному фонду «Нове життя», представники якого тривалий час відвідують установу, проводять роботу з морального виховання засуджених, надають допомогу у відновлені втрачених соціально-корисних зв’язків, у вирішені питань побутового та працевлаштування після звільнення.

Зустріч розпочалась з екскурсії по території установи, під час якої гостя познайомили з історією виправного закладу, умовами праці і проживання жінок.

Віктор прийняв активну участь у психологічному тренінгу, спрямованому на формування позитивних особистісних стосунків. «Навіть за гратами ви продовжуєте нести покладену на вас Господом місію: залишаєтесь дружинами, матерями та берегинями сімейного вогнища», - сказав він. Учасники заходу прагнули створити для жінок святкову атмосферу, викликати почуття духовного піднесення.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий