Відбулась семінар-нарада керівників підрозділів кримінально-виконавчої інспекції Дніпропетровщини

Відбулась семінар-нарада керівників підрозділів кримінально-виконавчої інспекції Дніпропетровщини

 

12 серпня у залі засідань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області  під головуванням виконуючої обов’язки заступника начальника Управління полковника внутрішньої служби Тетяни Торяник відбулась семінар-нарада керівників підрозділів кримінально-виконавчої інспекції області.

Під час заходу були розглянуті результати перевірки службової діяльності інспекції представником управління кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України, з’ясовані причини, які привели до появи виявлених недоліків, визначені шляхи та терміни їх усунення. З метою належного виконання співробітниками інспекцій покладених на них обов’язків під час семінар-наради були вивчені вимоги Типової інструкції з діловодства в органах, установах виконання покарань, слідчих ізоляторах і навчальних закладах, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України, затвердженої наказом ДПтС України від 29.02.2012 № 109, та інших нормативних документів, що регламентують порядок виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Одночасно були проаналізовані акти прокурорського реагування, що надійшли для розгляду до Управління протягом липня 2015 року, окрема увага була приділена питанням стану дисципліни та законності, а також профілактики корупційних діянь та злочинів серед персоналу підпорядкованих підрозділів кримінально-виконавчої інспекції.

 «На етапі підготовки до реформування кримінально-виконавчої інспекції у службу пробації необхідно як ніколи раніше уважно ставитись до виконання вимог нормативних документів, які визначають порядок службової діяльності. Сподіваюсь, що сьогоднішнє спілкування було не марним і дасть позитивні наслідки, які ми побачимо по результатам вашої роботи», - зазначила Тетяна Торяник, підводячи підсумки семінар-наради.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий