У пенітенціарних закладах Дніпропетровщини відбудеться пересувна виставка «Христос у світових шедеврах»

У пенітенціарних закладах Дніпропетровщини відбудеться пересувна виставка «Христос у світових шедеврах»

 

         Протягом серпня-жовтня поточного року в установах виконання покарань Дніпропетровщини за ініціативи Благодійного фонду «Воскресіння» відбудеться демонстрація пересувної виставки «Христос у світових шедеврах». Про це повідомив журналістів головний спеціаліст управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (у зв’язках із засобами масової інформації та громадськістю) Ярослав Костюченко під час прес-конференції, яка відбулась 11 серпня у Інформаційній агенції «Мост Днепр». У заході також взяли участь директор БФ «Воскресіння» Ірина Герасимова та його засновник Віктор Никоненко.

         Ярослав Костюченко розповів присутнім про основні форми і методи соціально-виховної роботи із засудженими, створені у пенітенціарних закладах області умови для даного напрямку службової діяльності, залучення до нього представників державних, громадських та релігійних організацій. Ірина Герасимова зупинилась на питаннях взаємодії Фонду з установами виконання покарань Дніпропетровщини, розповіла про заходи, які проводяться з метою відновлення та підтримання соціальних зв’язків засуджених, пропаганди серед засуджених сімейних та загальнолюдських цінностей, естетичного та духовного виховання засуджених, зокрема шляхом знайомства їх із зразками світового мистецтва. Про причини, що спонукали організаторів виставки до її проведення, та результат, якого вони хочуть досягти, журналістам розповів Віктор Никоненко.

         Журналістів цікавили питання ставлення засуджених до виставки та попередньої оцінки її результатів. «Засуджені дуже по різному реагують на представлений матеріал: є такі, що щиро зацікавились, є такі, що роблять вигляд наче б то те, про що йде мова їх не стосується, - сказала, відповідаючи на питання журналістів, Ірина Герасимова. – Разом з тим, картини, які ми демонструємо, написані не просто на Біблійні сюжети, а по причині глибинних переживань їх творців. Розповідаючи про ці переживання ми сподіваємось, що вдавана байдужість засуджених зміниться глибокою задумою про своє життя, свою подальшу долю».


Комментариев пока нет


Отправить комментарий